Post Single Page

Як стати QA Automation Engineer: поради експерта

direction@seocom.ma

In IT Вакансії Posted

І ті, хто стверджує, ніби цю навичку можна опустити, ніби вона не є такою ж важливою, як технічні знання, дуже помиляються. Тому я точно раджу новачкам для початку підтягнути англійську. Я свого часу фокусувалася на вивченні саме бізнес-англійської. Коли знань у тій чи іншій доменній сфері немає, потрібно добре вивчити теорію, технічні аспекти, як-от відповіді сервери, якщо ми кажемо про API, запити, що надсилаються тощо.

Тож хто такий QA Engineer

З іншого боку, Software Testers відповідають за перевірку кінцевого продукту на наявність помилок, їх документування та пропонування ефективних методів розв’язання виявлених проблем. Залежно від досвіду QA-інженеру можуть доручити різну відповідальність, наприклад аналітику тестів, дизайн тестів, виконання тестів або менеджмент тестів для проєкту. Певний час було дуже захопливо, але потім я зрозуміла, що «ламати»  мені подобається більше, ніж «будувати», і повернулася назад у тестування. Вони дають глибокі та фундаментальні знання, але для початку достатньо буде й поверхневих. Важливо побудувати в себе в голові велику картинку того, як відбувається розробка та тестування, а вже потім заповнювати пробіли та заглиблюватись. Знань інструментів тестування для даної спеціальності недостатньо.

Що отримаєш від навчання в DAN.IT

Так, підійде, адже всі програми курсів розраховані на початківців, які зовсім не мають досвіду і необхідних навичок. Також під час навчання у студентів буде важливий бонусний модуль — англійська мова https://wizardsdev.com/ для ділового спілкування та роботи в ІТ. Тут все сильно залежить від бізнес-формату компанії і складності продукту. Удосконалення продукту стає одним з головних і важливих аспектів в роботі бізнесу.

Тож хто такий QA Engineer

Та вже тоді відчував, що мені все ж бракує знань для карʼєрного розвитку. Технічна база своєю чергою може включати знання досить різних технічних тем та володіння відповідними інструментами. Наприклад, знання комп’ютерних мереж, протоколів передачі даних, баз даних та СУБД, мов програмування, git та репозиторії й т. Складно виділити якийсь конкретний список, тому що від позиції до позиції набір навичок тут буде варіюватися. Тут раджу відштовхуватись від наявних вакансій на ринку.

Хто такий QA в ігровій індустрії. Кар’єра в геймдеві

У статті Ольга показала нам лаштунки затребуваної і цікавої професії. Відповідний багаж знань і навичок робить його кращим за конкурентів, коли на ринку пропозиція перевищує попит. DOU поспілкувався із  Senior QA Engineers про те, як вони починали свій шлях у професії та що сьогодні можуть порадити тим, хто вирішив стати тестувальником. Сьогодні про професію тестувальника розповідає Інна Осінна, Senior QA Engineer в Parimatch Tech.

Тож я б це назвав персональною відповідальністю за себе і свій вибір. Вертикальне кар’єрне зростання може початися з позиції Trainee і йти шляхом Junior → Middle → Senior. Далі ви можете стати тім-лідом, а потім — головою відділу забезпечення якості (якщо він є у вашій компанії). Бажаючих то було багато, але всі інші були ще менш підготовлені, в цьому проблема. Люди почали валити в ІТ, бо зарплати нормальні, умови нормальні — а те шо треба працювати і щось в цому розуміти, якось забувають. QA-фахівцям потрібно постійно розвивати soft skills, оскільки вони щодня спілкуються з іншими людьми.

Що таке “якісний продукт”?

Це ускладнює процес працевлаштування для молодих спеціалістів. Сьогодні рівень заробітної плати маркетолога у середньому $1500. Також студенти підготуються  до проходження інтерв’ю англійською мовою. Вовків боятися — в ліс не ходити.Stack overflow боятися — рекурсії не писати. Але найчастіше межа між Junior & Middle трохи розмита і починають придумувати типу Strong Junior, Middle + і т.

Але перелік вимог до кандидата більше залежить від специфіки продукту й загалом компанії — те, що цінується однією, може зовсім не мати значення для іншої. В усьому ІТ-світі зараз зростає потреба саме в QA automation, тож є сенс у тому, щоб не зупинятися на ручному тестуванні, якщо ви його вже опанували, а рухатись далі. Контроль та аналіз результатів прогону автотестів, рапортування про знайдені проблеми. Одночасно може бути активна не одна версія продукту, а й ще декілька попередніх релізів. Це означає ще кілька альтернативних сценаріїв одного і того самого тест-кейсу. Сьогодні є багато ресурсів та курсів, інформації з яких достатньо для опанування сфери тестування.

Вакансії — чи потрібні такі спеціалісти

Але, на мою думку, це трохи неправильно, бо ви все одно сприйматимете цю інформацію як тонну непотрібної теорії. Курс — не панацея, як не є панацеєю і самостійне вивчення. «Великим плюсом тестування ігор вважаю те, що тестувальник має змогу попрацювати як з вебом, так і з мобільними проєктами, не обираючи один напрям. А ще ж є консольні проєкти, і не забуваємо про VR-окуляри/установки. Хоча останніх зараз і небагато, я мав такий досвід і скажу, що на початку це було взагалі за межами реальності, навіть віртуальної». Все залежить від вашого досвіду, знань та компанії, в якій ви працюєте.

  • А коли проходиш десятки та сотні співбесід, то можна заплутатися в тому, що це за компанія.
  • QA-інженери повинні вміти самостійно організовувати свою роботу, аналітично мислити та планувати на перспективу.
  • Друг, для якого я тестував сайт, постійно запускає стартапи, тож я повернувся до нього з питанням, чи не знайдеться для мене роботи.
  • Навички запобігання та розв’язання конфліктів стають важливими, коли до твоїх обов’язків починає входити прийняття складних рішень.
  • Також важливо розуміти наявні ризики, оскільки тестування зазвичай є останньою фазою процесу розробки перед випуском продукту.
  • У мене не було особливих скілів в автомазиції, я просто якісно підготувався до співбесіди.

З власної історії — я свою першу роботу (стажування тестувальником) знайшла після 3 тижнів читання вікіпедії та перегляду YouTube. Сіньйори можуть отримувати вже від 2500$ і вище, залежно від їхньої спеціалізації. У всіх якостей, про які я розповім, є одна спільна риса — їх можна набувати та розвивати. Коли вона знаходиться у логічному для користувача місці й виглядає логічним для нього чином.

Викладачі-практики допоможуть кожному студенту опанувати лише актуальні знання, щоб він успішно працевлаштувався. Frontend-розробник – це фахівець, який займається створенням c# вакансии користувацьких інтерфейсів для сайтів і застосунків. Він робить їх привабливими, функціональними та зручними, щоб нам хотілося користуватися ними знову і знову.

Вони або самі створюють документацію чи джира сторі, або є джерелом знань. І, найімовірніше, ви так чи інакше щось колись перевіряли раніше. Зробіть акцент на цьому, а решту відкиньте або опишіть стисло.

Третій пункт говорить сам за себе — треба бути у постійному контакті з іншими людьми. Або, простими словами, я говорю, що вони всі недостатньо добре працюють. Тобто це процес, мета якого — перевірка, чи не має дефектів програмне забезпечення. Продукт, який гарно працює — це продукт, який відповідає очікуванням і прагненням користувача.

0 Comments

Leave a Comment